Home > Contact > Wie is Wie

Wie is Wie

Bestuur
Functie Naam E-mail Telefoon Mobiel
Voorzitter Henk Medik thglas@live.nl 06-53339010
Vice-voorzitter / penningmeester Ruud van der Ploeg alie-ruud@live.nl 06-42928477
Secretaris Erwin Rossenaar secretaris.evc.edam@gmail.com 06-20100161
Algemene zaken Dick Dil dickdil51@gmail.com 06-53122040
Faciliteiten Hans Snoek h_snoek@tele2.nl
06-46410945
Voetbaltechnische zaken Theo van Diepen tvandiepen@quicknet.nl  06-10146386
Kaderleden
Functie Naam E-mail Telefoon Mobiel
Sponsorcommissie Dick Westerneng dph.westerneng@quicknet.nl 06-51851597
Inkoop – kantinebeheer – onderhoud Hans Snoek h_snoek@tele2.nl
06-46410945
Inkoop – kantinebeheer – onderhoud Bert Schuitemaker bertschuitemaker@yahoo.com 06-45243216
Club van 100 Selma Evrengun selmaevrengun@hotmail.com  06-83039908
Coördinator kantinebezetting Anja Bakker anja.rob@quicknet.nl  0299-350918 06-48944594
Wedstrijdsecretariaat veld Erwin Rossenaar secretaris.evc.edam@gmail.com 06-20100161
Wedstrijdsecretariaat zaal Chris Bitter chrisbitter@live.nl 0299-324766 06-50666559
Ledenadministratie Eelco Rossenaar leden.evc.edam@gmail.com  0299-367391  06-40809358
Coördinator materiaalgebruik velden Eelco Rossenaar leden.evc.edam@gmail.com  0299-367391  06-40809358
Coördinator onderhoud sportpark Dirk Coppens dirk.coppens@quicknet.nl 06-44316765
Materiaalbeheer senioren Bert Schuitemaker bertschuitemaker@yahoo.com 06-45243216
Materiaalbeheer jeugd Wilco van der Niet wvdn2310@gmail.com 06-46265434
Accomodatiebeheer zaterdag Coen Uijt de Boogaardt 0299-372935
Accomodatiebeheer zondag Ton Kemper ton.marina@quicknet.nl 0299-371417
Beheer EHBO-tassen Daan Keijzer daankeijzer@hotmail.com
Scheidsrechterscoördinator jeugd Shane Tol shane-tol@live.nl 06-53981320
Reservering sporthal Het Bolwerck Website gemeente Edam-Volendam
Trainer / Leiders EVC-selectie
Functie Naam E-mail Telefoon Mobiel
Hoofdtrainer Tom Brouwers brouwers_tom@hotmail.com 06-20637376
Leider Zaterdag 1 Hans Uijlenhoed hans.uijlenhoed@hotmail.com  06-81787984
Leider Zaterdag 2 Marco Idsinga corinne-idsinga@hotmail.com 06-49332684
Keeperstrainer Do Zoetebier dominickzoetebier@gmail.com 06-21581041
Verzorger Ricardo Aberkrom 06-14854859
Overige senioren
Functie Naam E-mail Telefoon Mobiel
Leider Zaterdag 3 Giel Oudejans giel_oudejans@hotmail.com 06-13039558
Leider Zaterdag 4 Frank Schoute frankschoute@hotmail.com  06-48314865
Leider Zaterdag 4 Marten Schoute martenschoute@hotmail.com 
Leider Zondag 2 Erwin Rossenaar secretaris.evc.edam@gmail.com 06-20100161
Leider Zondag 3 Siem Bij ’t Vuur s.vuur@chello.nl
Leider Veteranen 45+ Peter Doeve peter.doeve@tu-nh.nl
Jeugd
Functie Naam E-mail Telefoon Mobiel
Jeugdbestuur – Jeugd vanaf 14 Jeroen Klein jeroenklein66@hotmail.com 06-20742594
Jeugdbestuur – Jeugd tot en met 13 Wilco van der Niet wvdn2310@gmail.com 06-46265434
Jeugdbestuur – Meiden Rolph Meijer rolphmeijer@live.nl 06-22221245
JO19
Trainer JO19-1 Peter Eman peterentini.eman@gmail.com 06-38914432
Leider JO19-1 Erwin Rossenaar secretaris.evc.edam@gmail.com 06-20100161
Trainer JO19-2 Mimoun Alouch mimouner@hotmail.com 06-25501750
Leider JO19-2 Frank van Gerven frank_van_gerven@live.nl 0299-371749 06-51333249
JO17
Trainer JO17-1 Jim Walraven jimjannie@outlook.com 06-21316568
Leider JO17-1 Rene Dijkhuizen jr.dijhuizen@quicknet.nl 06-14575799
Leider JO17-1 Jan Blanke jan.blanke@gmail.com 06-30996056
Trainer/Leider JO17-3 Peter Alberts p.alberts1@ziggo.nl 0299-406127 06-38548083
Trainer/Leider JO17-3 John van Beek johnvanbeek@ziggo.nl 06-21194367
JO15 / JO14
Trainer JO15-1 Rob Bakker anja.rob@quicknet.nl 0299-350918 06-22281370
Leider JO15-1 Frank Karstens f.karstens@hetnet.nl 0299-371714 06-12754635
Trainer JO15-2 John Kemper dekempers@quicknet.nl 06-14115817
Leider JO15-2 Orm de Waart o.dewaart@habbeke.nl 06-51211946
Trainer JO15-3 Remco Claasen willysmits@willysmits.nl 0299 – 321970 06-53620394
Leider JO15-3 Ben Knelange knelange@quicknet.nl
Trainer/Leider JO14-1 Michael Meijer michael_meijer2@hotmail.com 06-26739936
JO13 / JO12
Trainer/Leider JO13-1 Robert Heuser heuser@ziggo.nl 0299 – 315691 06-54798787
Trainer/Leider Leider JO13-1 Robin Brandt danielle-boetiek@hotmail.com
Trainer/Leider JO13-2 Niels Tuijp nielsnor@gmail.com 06-49389566
Trainer/Leider JO13-2 Roy Eskes royeskes1980@gmail.com
Trainer/Leider JO12-1 Marcel Tierolf die2schilderwerken@ziggo.nl 0299-367216
Leider JO12-1 Jeroen Ooms jeroenenleny@ziggo.nl
JO11 / JO10
Trainer / Leider JO11-1 Jan van de Nes j_vandenes@hotmail.com 0299-372371 06-83105546
Trainer / Leider JO11-2 Arno Schot arnoenilona@telfort.nl 0299-323643 06-22307603
Trainer / Leider JO11-3 Robert Hartjes hartjes2@hetnet.nl
Trainer / Leider JO10-1 Jan van de Nes j_vandenes@hotmail.com 0299-372371 06-83105546
Trainer / Leider JO10-1 Dennis van Monfort
Trainer / Leider JO10-1 Casper Keuss caspar@keuss.net 
Trainer / Leider JO10-2 Jan Koning
Trainer / Leider  JO10-2 Bas Huijgen boekhouding@ziggo.nl 06-18517837
Trainer / Leider JO10-3 Chris Teerhuis chris_teerhuis@zonnet.nl 06-22797273
Trainer / Leider JO10-3 Rosier van Meer rvm1974@hotmail.com 06-27063463
JO9 / JO8
Trainer JO9-1 Jeroen Barendse j_barendse@hotmail.com 06-23248863
Trainer/Leider JO9-1 Sierk Heida sierkheida@gmail.com 06-24774494
Trainer/Leider JO9-1 Peter Alberts p.alberts1@ziggo.nl 0299-406127 06-38548083
Trainer JO9-2 Jeroen Barendse j_barendse@hotmail.com 06-23248863
Trainer/Leider JO9-2 René Buikman rene@buikman.com 06-21506540
Trainer JO8-1 Jeroen Barendse j_barendse@hotmail.com 06-23248863
Leider JO8-1 Michiel Sturk michielsturk79@gmail.com 06-27823218
Leider JO8-1 Roy Prins
Mini-pupillen
Mini’s trainer (woensdag) Hennie Heerland 06-20900820
Mini’s trainer (woensdag) Wilco vd Niet wvdn2310@gmail.com 06-46265434
Kleuters trainer (zaterdag) Margreet Evrengun margreet@arkadasreizen.nl
Kleuters trainer (zaterdag) Ellen Evrengun ellenevrengun@mac.com 06-30590302
Kleuters trainer (zaterdag) Selma Evrengun selmaevrengun@hotmail.com 06-83039908
Keeperstrainers
Coördinator Keeperstrainer Marijn van Zanten marijn@blosh.com 06-53703239
Coördinator Keeperstrainer Do Zoetebier dominickzoetebier@gmail.com 06-21581041
Keeperstrainer Stan Zoetebier
Keeperstrainer Jeffrey Kemper
Vrouwen en meiden
Coördinator vrouwen / meiden Rolph Meijer rolphmeijer@live.nl 06-22221245
Trainer/Leider Vrouwen 2 Renee Groes reneegroes8@msn.com 06-20133602
Trainer/Leider MO17-1 Harry Dijkman dijkman67@quicknet.nl 06-41767408
Trainer/Leider MO17-1 Ibrahim Rezzak beedam@live.nl 06-51549989
Trainer MO15-1 Niels Kappen nielskappen88@gmail.com 06-50939303
Leider MO15-1 Roberto Blufpand jeannette_roberto@hotmail.com 06-53967907
Trainer/Leider MO13-1 Patric Boes famboes@quicknet.nl 0299-373467 06-12542111
Trainer/Leider MO13-2 Robert van der Broek liesrob@hetnet.nl 06-46004090
Coach DA1 Zaal Rolph Meijer rolphmeijer@live.nl  06-22221245
Leidster DA1 Zaal Viola Everaars viooldisney@hotmail.com 06-51776278
Wijzigingen in of aanvullingen op het colofon graag doorgeven via secretaris.evc.edam@gmail.com

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

vier × 5 =