Belangrijk nieuws
Home > Contact > Colofon

Colofon

Bestuur
Functie Naam E-mail Telefoon Mobiel
Voorzitter Henk Medik thglas@live.nl 06-53339010
Vice-voorzitter Ruud van der Ploeg alie-ruud@live.nl 06-42928477
Secretaris Manja Schans secretaris@evc-edam.nl 06-41536429
Penningmeester Dick Westerneng dph.westerneng@quicknet.nl 06-51851597
Algemene zaken Dick Dil dickdil51@gmail.com 06-53122040
Faciliteiten Hans Snoek h_snoek@tele2.nl
06-46410945
Voetbaltechnische zaken Theo van Diepen tvandiepen@quicknet.nl  06-10146386
Zaalvoetbal Vacant
Jeugdzaken Rik Duyvendak rik.duyvendak@ziggo.nl 0299-373808 06-28520946
Kaderleden e.a.
Functie Naam E-mail Telefoon Mobiel
Sponsorcommissie Dick Westerneng dph.westerneng@quicknet.nl 06-51851597
Inkoop – kantinebeheer -onderhoud Hans Snoek h_snoek@tele2.nl
06-46410945
Inkoop – kantinebeheer -onderhoud Bert Schuitemaker bertschuitemaker@yahoo.com 06-45243216
Club van 100 Selma Evrengun selmaevrengun@hotmail.com  06-83039908
Club van 100 Vacant
Coördinator kantinebezetting Anja Bakker anja.rob@quicknet.nl  0299-350918 06-48944594
Wedstrijdsecretariaat veld Erwin Rossenaar wedstrijdsecretaris.evc.edam@gmail.com 06-20100161
Wedstrijdsecretariaat zaal Chris Bitter Chrisbitter@hetnet.nl 0299-324766 06-50666559
Sporthal reservering Website gemeente
Ledenadministratie Eelco Rossenaar leden.evc.edam@gmail.com  0299-367391
Coörd. Materiaalgebruik velden Eelco Rossenaar leden.evc.edam@gmail.com  0299-367391
Coörd. Onderhoud sportpark Dirk Coppens dirk.coppens@quicknet.nl 06-44316765
Materiaalbeheer senioren Bert Schuitemaker bertschuitemaker@yahoo.com 06-45243216
Materiaalbeheer jeugd Vacant
Accomodatiebeheer zat. Coen uijt de Boogaard 0299-372935
Accomodatiebeheer zon. Ton Kemper ton.marina@quicknet.nl 0299-371417
Beheer EHBO-tassen Daan Keijzer daankeijzer@hotmail.com
Scheidsrechterscoörd. jeugd Shane Tol Shane-tol@live.nl 06-53981320
Trainers / Leiders EVC-selectie
Functie Naam E-mail Telefoon Mobiel
Hoofdtrainer Brian Tevreden briantevreden@live.nl
Assistent-trainer
Keeperstrainer Do Zoetebier dominickzoetebier@gmail.com 06-21581041
Verzorging selectie Ricardo Aberkrom 06-14854859
Leider 1e elftal Hans Uijlenhoed hans.uijlenhoed@hotmail.com  06-81787984
Trainer Zaterdag 2 Tom Brouwers brouwers_tom@hotmail.com  06-20637376
Leider Zaterdag 2 Marco Idsinga corinne-idsinga@hotmail.com 06-49332684
Overige senioren
Functie Naam E-mail Telefoon Mobiel
Leider Zaterdag 3 Giel Oudejans giel_oudejans@hotmail.com 06-13039558
Leider Zaterdag 4 Frank Schoute frankschoute@hotmail.com  06-48314865
Assistent leider Zaterdag 4 Marten Schoute martenschoute@hotmail.com 
Veteranen zaterdag (v/h zat. 5) Frank Kaars frank.kaars@ziggo.nl 06-29517415
Leider Zondag 2 Erwin Rossenaar wedstrijdsecretaris.evc.edam@gmail.com 06-20100161
Leider Zondag 3 Siem Bij ’t Vuur s.vuur@chello.nl
Leider Veteranen 45+ Peter Doeve peter.doeve@tu-nh.nl
Jeugd
Functie Naam E-mail Telefoon Mobiel
Jeugdbestuur Jan Blanke Jan.Blanke@gmail.com 06-30996056
Jeugdbestuur Rik Duyvendak rik.duyvendak@ziggo.nl 0299-373808 06-28520946
Jeugdbestuur – Jeugd vanaf 12 Jeroen Klein jeroenklein66@hotmail.com 06-20742594
Jeugdbestuur – Jeugd tot 12 + materiaal Wilco van der Niet wvdn2310@gmail.com 06-46265434
Coördinator JO11 Jan van de Nes j_vandenes@hotmail.com 0299-372371 06-83105546
Coördinator JO09 Sierk Heida sierkheida@gmail.com 06-24774494
Coördinator JO9 Jeroen Barendse j_barendse@hotmail.com 06-23248863
Coördinator Meiden Rolph Meijer rolphmeijer@live.nl 06-22221245
Coördinator Keepers Marijn van Zanten Marijn@blosh.com 06-53703239
JO19
Trainer JO19-1 zat Peter Eman peterentini.eman@gmail.com 06-38914432
Leider JO19-1 zat Erwin Rossenaar wedstrijdsecretaris.evc@gmail.com 06-20100161
Trainer JO19-2 zat Vacant
Leider JO19-2 Zat Frank van Gerven frank_van_gerven@live.nl 0299-371749 06-51333249
JO17
Hoofdtrainer JO17-1 Jim Walraven jimjannie@outlook.com 06-21316568
Leider JO17-1 Rene Dijkhuizen jr.dijhuizen@quicknet.nl 06-14575799
Leider JO17-2 Jan Blanke Jan.Blanke@gmail.com 06-30996056
Trainer / Leider JO17-2 Peter Alberts p.alberts1@ziggo.nl 0299-406127 06-38548083
Leider JO17-3 Mimoun Alouch mimouner@hotmail.com 06-25501750
Trainer / Leider JO17-3 Mark Velker markvelker8@gmail.com 06-53855963
JO15
Hoofdtrainer JO15-1 Rob Bakker anja.rob@quicknet.nl 0299-350918 06-22281370
Leider JO15-1 Frank Karstens f.karstens@hetnet.nl 0299-371714 06-12754635
Leider JO15-2 Orm de Waart o.dewaart@habbeke.nl 06-51211946
Trainer JO15-3 Remco Claasen willysmits@willysmits.nl 0299 – 321970 06-53620394
Leider JO15-3 Ben Knelange knelange@quicknet.nl
Trainer / Leider JO14-1 Michael Meijer michael_meijer2@hotmail.com 06-26739936
JO13
Hoofdtrainer JO13-1 Vacant
Leider JO13-1 Robert Heuser heuser@ziggo.nl 0299 – 315691 06-54798787
Leider JO13-1 Robin Brandt
Trainer / Leider JO13-2 Niels Tuijp nielsnor@gmail.com 06-49389566
Trainer / Leider JO13-2 Roy Eskes royeskes1980@gmail.com
Trainer / Leider JO12-1 Marcel Tierolf die2schilderwerken@ziggo.nl 0299-367216
Leider JO12-1 Jeroen Ooms
JO11
Trainer / Leider JO11-1 Jan van de Nes j_vandenes@hotmail.com 0299-372371 06-83105546
Trainer / Leider JO11-2 Arno Schot arnoenilona@telfort.nl 0299-323643 06-22307603
Trainer / Leider JO11-3 Robert Hartjes hartjes2@hetnet.nl
Trainer / Leider JO10-1 Jan van de Nes j_vandenes@hotmail.com 0299-372371 06-83105546
Trainer / Leider JO10-1 Dennis van Monfort
Trainer / Leider JO10-1 Casper Keuss caspar@keuss.net 
Trainer / Leider JO10-2 Jan Koning
Trainer / Leider  JO10-2 Bas Huijgen boekhouding@ziggo.nl 06-18517837
Trainer / Leider JO10-3 Chris Teerhuis chris_teerhuis@zonnet.nl 06-22797273
Trainer / Leider JO10-3 Rosier van Meer rvm1974@hotmail.com 06-27063463
JO9
Trainer  JO9-1 Jeroen Barendse j_barendse@hotmail.com 06-23248863
Trainer / Leider JO9-1 Sierk Heida sierkheida@gmail.com 06-24774494
Trainer / Leider JO9-1 Peter Alberts p.alberts1@ziggo.nl 0299-406127 06-38548083
Trainer  JO9-2 Jeroen Barendse j_barendse@hotmail.com 06-23248863
Trainer / Leider JO9-2 René Buikman rene@buikman.com 06-21506540
Trainer JO8-1 Jeroen Barendse j_barendse@hotmail.com 06-23248863
Leider JO8-1 Michiel Sturk michielsturk79@gmail.com 06-27823218
Leider JO8-1 Roy Prins
Mini-pupillen
Mini trainer (wo) Hennie Heerland 06-20900820
Mini trainer (wo) Wilco vd Niet wvdn2310@gmail.com 06-46265434
Kleuters trainer (zaterdag) Margreet Evrengun margreet@arkadasreizen.nl
Kleuters trainer (zaterdag) Ellen Evrengun ellenevrengun@mac.com 06-30590302
Kleuters trainer (zaterdag) Selma Evrengun selmaevrengun@hotmail.com 06-83039908
Keeperstrainers
Coördinator Keeperstrainer Marijn van Zanten Marijn@blosh.com 06-53703239
Coördinator Keeperstrainer Do Zoetebier dominickzoetebier@gmail.com 06-21581041
Keeperstrainer Stan Zoetebier
Keeperstrainer Jeffrey Kemper
Meiden en Dames
Coördinator vrouwen / meiden Rolph Meijer rolphmeijer@live.nl 06-22221245
Trainer / leider VR 1 Rolph Meijer rolphmeijer@live.nl 06-22221245
Leider V1 Gertjan Nordmann gertjan@bijtvuur.net 06-27018871
Trainer / leider VR 2 Renee Groes reneegroes8@msn.com 06-20133602
Trainer / Leider MO17 Harrie Dijkman dijkman67@quicknet.nl 06-41767408
Trainer / Leider MO17 Ibrahim Rezzak beedam@live.nl 06-51549989
Trainer MO15 Niels Kappen nielskappen88@gmail.com 06-50939303
Leider MO15 Roberto Blufpand jeannette_roberto@hotmail.com 06-53967907
Trainer / Leider MO13-1 Patric Boes famboes@quicknet.nl 0299-373467 06-12542111
Trainer / Leider MO13-2 Robert van der Broek liesrob@hetnet.nl 06-46004090
Trainer/coach DA1 Zaal Rolph Meijer rolphmeijer@live.nl  06-22221245
Leidster DA1 Zaal Viola Everaars viooldisney@hotmail.com 06-51776278
Wijzigingen in of aanvullingen op het colofon graag doorgeven via eppie.manja@quicknet.nl

Laat een reactie achter

Uw e-mail adres wordt niet vermeld. Verplichten velden zijn gemarkeerd *

*

16 + 2 =